Celkové pořadí - jednotlivci po 12. závodě

pořadíčíslopříjmení jménooddílBody 8. závodů123456789101112prémiové body
  kategorie M19celkové výsledky - SAL 2018             
110Jurča KarelKL sport Most321 373740404040373733 4010
28Chalupný MatějVelosport Favorit Bílina30533403031333535313337353720
35Thuma MiroslavSportRaces-Isaac Team3024029 37  3740353540335
42Ondráček DavidSKP Most281293335353531313031 303515
51Wolf JanVelosport Favorit Bílina262373140 37   404037 0
63Tesař DanielCK Floratex Chomutov26031273130303029292930292920
711Knížek MartinVelosport Favorit Bílina254 3529  353333273131 0
812Bárta LubošKL sport Most252 283333313730 30  300
94Švehla ZdeněkAVZO Raná195 2528 2929  28 28280
107Stránský OndřejTJ Slávia Karlovy Vary1643530     35  33310
119Dobšíček DanielAVZO Raná1123026   29     270
  kategorie M30celkové výsledky - SAL 2018             
1101Greguš MichalSKP Most33140373335403140373537404020
2107Raufstein LukášSportRaces-Isaac Team2953733 31 4035353130373710
3118Beránek JanELA LITVÍNOV29531283730373530302835353520
4103Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team26835273523 4033332931  5
5110Vágner JaroslavKL sport Most26528312828332929292728333320
6115Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo City264332931333535313130   5
7114Mács DanielCK Floratex Chomutov23527  2631272727 2931315
8106Taud MarekCK Floratex Chomutov23222232421282425262525302920
9105Šlajchrt FilipKoloshop Team221 304037  37 3740  0
10119Rokos JanCK Kolokrám211 252724292326  27 300
11102Šíp PavelSKP Most20330262929303128     0
12116Fabišovský LadislavSWEEP Ultimate Sport148 40 40 28  40   0
13104Kočí IvanCK Floratex Chomutov13126 26  25 2826   0
14120Škramlík LadislavKL Sport Most125 353027     33  0
15109Chamulák LadislavSKP Most12124242522     26  0
16112Schmid KamilAVZO Raná742322        29 0
17117Švanda OndřejSportRaces-Isaac Team73       4033   0
18108Skýba JiříSKP Most5429  25        0
19121Černý MartinCK Floratex Chomutov27     27      0
20111Palacký PetrSportRaces-Isaac Team2525           0
  kategorie M40celkové výsledky - SAL 2018             
1206Čapek PetrSWEEP Ultimate Sport335403740404040 40 33404015
2201Krupka RobertSKP Most31833313537373540353740373520
3218Hruška JanSWEEP Ultimate Sport29830353735354035333330 3315
4203Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina259283329 31312930 29353110
5205Havlíček TomášSKP Most25826293031292931282828293020
6207Schäfer JanVelosport Favorit Bílina25324262829302830262927302920
7202Holovej JanSKP Most2402524333333   303131 0
8212Novák PetrVelosport Favorit Bílina21020   27222625272625275
9220Vlček MiroslavSVK Vlček20519222428 2325 2523232410
10222Kadlec RostislavVelosport Favorit Bílina188     243329262427250
11204Czervoniak JosefAVZO Raná16927 31   2827  28280
12211Töpfer JanVelosport Favorit Bílina15323 25 28    2526260
13214Hanousek AlesAVZO Raná1462123  262527   24 0
14210Říha JiříCK Kolokrám139 30    37  35 370
15209Vlček PetrCK Vinohradské Šlapky13031      3135 33 0
16208Slivoň JiříCK Floratex Chomutov12922252630 26      0
17219Rytych MartinMWR Empty Legs team11235       4037  0
18217Novák PetrSportRaces-Isaac Team7437      37    0
19216Vyhnálek Michal Velosport Favorit Bílina59 28      31   0
20223Pleva JanVelosport Favorit Bílina54 2727         0
21224Jaroš MichalVelosport Favorit Bílina40 40          0
22226Konopka GustavSWEEP Ultimate Sport33     33      0
23225Pleskot Tomáš  SC 80 Chomutov   30     30      0
24213Student MartinSportRaces-Isaac Team2929           0
25221Mojžíš MiroslavKoloshop Team28     28      0
  kategorie M50celkové výsledky - SAL 2018             
1301Viktorin TomášSWEEP Ultimate Sport325403740404040404040   5
2302Polan MiloslavSKP Most3123729353337333533 40404015
3317Kněžický Pavel i-trénink.com287 33333535 3735303737 5
4303Stránský MichalTJ Slávia Karlovy Vary2703327 3133 27293331353510
5307Truhlář VáclavSWEEP Ultimate Sport2633531 2931 30 3535 370
6313Šmíd LuděkCyklovrakoviště2513135262727 28312927 3310
7312Skřivánek MilošWilier Triestina2322623292628   282831315
8311Soukup DrahoslavSWEEP Ultimate Sport2303024282529   313033 0
9309Šidlo ZdeněkSKP Most22929252424 3126272626 2910
10305ALBERT RudyCK Floratex Chomutov225232123222530 262524292815
11306Lüftner RomanVelosport Favorit Bílina19427282728  292827   0
12308Adamec PetrSWEEP Ultimate Sport182 403737  31 37   0
13310Beránek Miroslav ELA LITVÍNOV14924222523     2530 0
14314Veselý MiroslavKL sport Most148282631 30    33  0
15318Míka VladimírVelosport Favorit Bílina116 30303026       0
16319Mališ JiříCK Floratex Chomutov105     353337    0
17304Šajner LiborCK Floratex Chomutov8425        29 300
18320Beneš Miroslav SC 80 Chomutov     37     37      0
19316Strnad IvoSKIBIKECENTRUM.CZ 30       30    0
  kategorie M60celkové výsledky - SAL 2018             
1410Henych JaroslavKL sport Most32933403731374035354029404020
2402Kronich JosefVelosport Favorit Bílina32029314040403333303740333720
3404Marek JiříCK Kolokrám2833037 35  3731333535355
4412Fabišovský LadislavCK KORUNA PRALINES2692833353735 30333031  5
5408Lebeda VladimírSWEEP Ultimate Sport20735 30  37 4028 37 0
6406Ježek AntonínSKP Most205273031 31 2929 28  0
7411Krejčí KarelSWEEP Ultimate Sport18237   33 40 3537  0
8407Jirásek JaroslavVelosport Favorit Bílina176 29  30  28 2731310
9409Hrubý JaroslavKL sport Most160 3533     2930 330
10403Huja OlegSWEEP Ultimate Sport15931  33  31 3133  0
11401Kopta Václav Cyklo team DNT Chomutov11240    35 37    0
12405Pech Milan KL sport Most542628          0
13413Kulhánek KarelVelosport Favorit Bílina31     31      0
  kategorie M70celkové výsledky - SAL 2018             
1531Hacaj OldřichKL sport Most34040404040403740404040404020
2532Straka Jan CK Floratex Chomutov31937373737374037373737373720
3533Gýra FrantišekMoto+kolo Litvínov2903535353533 353535 353310
4535Michal PetrVelosport Favorit Bílina202333333 35  33   350
  kategorie Jcelkové výsledky - SAL 2018             
1502Runt LukášTJ Stadion Louny322 4040 40404040373740 5
2504Krása JakubVelosport Favorit Bílina316353735403537 373335354020
3503Miklovič JakubSportRaces-Isaac Team26037 37 37 37 354037 0
4501Kolumber KristianSportRaces-Isaac Team8040       40   0
  kategorie Ženycelkové výsledky - SAL 2018             
1431Grossová RenataSWEEP Ultimate Sport32140374040374037403737  10
2432Schäferová PavlínaVelosport Favorit Bílina3113340373540   404037375
3434Thumová KamilaSportRaces-Isaac Team3093535 3735 40373535404010
4433Vágnerová MonikaKL Sport Most28337 353333 353533 35355
5435Süsserová LucieVelosport Favorit Bílina19031 333131   31  330