Časovkářský pohár

pořadíčíslopříjmení jménooddílBody celkem 3. záv.Louka - BraňanyGiro di Zavadilka 3členná druž.Mem. Zd. Bambáska – čas. jednotlivcůRaná - Břvany - Raná
  kategorie M19celkové výsledky - SAL 2018    
15Thuma MiroslavSportRaces-Isaac Team12040 4040
28Chalupný MatějVelosport Favorit Bílina10333353135
37Stránský OndřejTJ Slávia Karlovy Vary10335 3533
411Knížek MartinVelosport Favorit Bílina99 353331
52Ondráček DavidSKP Most9129313030
63Tesař DanielCK Floratex Chomutov9031302929
710Jurča KarelKL sport Most77 40370
81Wolf JanVelosport Favorit Bílina7437  37
99Dobšíček DanielAVZO Raná593029 0
104Švehla ZdeněkAVZO Raná57 29 28
1112Bárta LubošKL sport Most37 37 0
  kategorie M30celkové výsledky - SAL 2018    
1101Greguš MichalSKP Most11740313740
2107Raufstein LukášSportRaces-Isaac Team11437403537
3103Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team1083540330
4118Beránek JanELA LITVÍNOV10131353035
5115Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo City993335310
6110Vágner JaroslavKL sport Most9128292933
7114Mács DanielCK Floratex Chomutov8527272731
8106Taud MarekCK Floratex Chomutov8022242630
9104Kočí IvanCK Floratex Chomutov792625280
10102Šíp PavelSKP Most613031 0
11112Schmid KamilAVZO Raná5223  29
12117Švanda OndřejSportRaces-Isaac Team40  400
13108Skýba JiříSKP Most2929  0
14116Fabišovský LadislavSWEEP Ultimate Sport28 28 0
15121Černý MartinCK Floratex Chomutov27 27 0
16111Palacký PetrSportRaces-Isaac Team2525  0
17109Chamulák LadislavSKP Most2424  0
18119Rokos JanCK Kolokrám23 23 0
  kategorie M40celkové výsledky - SAL 2018    
1206Čapek PetrSWEEP Ultimate Sport12040404040
2201Krupka RobertSKP Most10733353537
3218Hruška JanSWEEP Ultimate Sport1033040330
4203Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina9628313035
5209Vlček PetrCK Vinohradské Šlapky9531 3133
6205Havlíček TomášSKP Most8626292829
7207Schäfer JanVelosport Favorit Bílina8424282630
8204Czervoniak JosefAVZO Raná8227 2728
9222Kadlec RostislavVelosport Favorit Bílina80 242927
10217Novák PetrSportRaces-Isaac Team7437 370
11212Novák PetrVelosport Favorit Bílina7220222525
12214Hanousek AlesAVZO Raná702125 24
13220Vlček MiroslavSVK Vlček651923 23
14202Holovej JanSKP Most5625  31
15211Töpfer JanVelosport Favorit Bílina4923  26
16208Slivoň JiříCK Floratex Chomutov482226 0
17219Rytych MartinMWR Empty Legs team3535  0
18226Konopka GustavSWEEP Ultimate Sport33 33 0
19225Pleskot Tomáš  SC 80 Chomutov   30 30 0
20213Student MartinSportRaces-Isaac Team2929  0
21221Mojžíš MiroslavKoloshop Team28 28 0
  kategorie M50celkové výsledky - SAL 2018    
1301Viktorin TomášSWEEP Ultimate Sport1204040400
2302Polan MiloslavSKP Most11037333340
3303Stránský MichalTJ Slávia Karlovy Vary9733 2935
4309Šidlo ZdeněkSKP Most872931270
5305ALBERT RudyCK Floratex Chomutov8523302629
6319Mališ JiříCK Floratex Chomutov72 35370
7317Kněžický Pavel i-trénink.com72  3537
8311Soukup DrahoslavSWEEP Ultimate Sport6330  33
9313Šmíd LuděkCyklovrakoviště6231 310
10312Skřivánek MilošWilier Triestina5726  31
11306Lüftner RomanVelosport Favorit Bílina5527 280
12310Beránek Miroslav ELA LITVÍNOV5424  30
13320Beneš Miroslav SC 80 Chomutov     37 37 0
14307Truhlář VáclavSWEEP Ultimate Sport3535  0
15316Strnad IvoSKIBIKECENTRUM.CZ 30  300
16314Veselý MiroslavKL sport Most2828  0
17304Šajner LiborCK Floratex Chomutov2525  0
  kategorie M60celkové výsledky - SAL 2018    
1410Henych JaroslavKL sport Most11533403540
2408Lebeda VladimírSWEEP Ultimate Sport11435374037
3401Kopta Václav Cyklo team DNT Chomutov1124035370
4404Marek JiříCK Kolokrám9630 3135
5402Kronich JosefVelosport Favorit Bílina9629333033
6412Fabišovský LadislavCK KORUNA PRALINES6128 330
7407Jirásek JaroslavVelosport Favorit Bílina59  2831
8406Ježek AntonínSKP Most5627 290
9411Krejčí KarelSWEEP Ultimate Sport3737  0
10413Kulhánek KarelVelosport Favorit Bílina31 31 0
11403Huja OlegSWEEP Ultimate Sport3131  0
12405Pech Milan KL sport Most2626  0
  kategorie M70celkové výsledky - SAL 2018    
1531Hacaj OldřichKL sport Most12040374040
2532Straka Jan CK Floratex Chomutov11437403737
3533Gýra FrantišekMoto+kolo Litvínov10535 3535
4535Michal PetrVelosport Favorit Bílina6633 330
  kategorie Jcelkové výsledky - SAL 2018    
1502Runt LukášTJ Stadion Louny120 404040
2504Krása JakubVelosport Favorit Bílina10935373735
3503Miklovič JakubSportRaces-Isaac Team7437  37
4501Kolumber KristianSportRaces-Isaac Team4040  0
  kategorie Ženycelkové výsledky - SAL 2018    
1431Grossová RenataSWEEP Ultimate Sport1204040400
2434Thumová KamilaSportRaces-Isaac Team11235 3740
3433Vágnerová MonikaKL Sport Most10737 3535
4432Schäferová PavlínaVelosport Favorit Bílina7033  37
5435Süsserová LucieVelosport Favorit Bílina3131  0