Vrchařský pohár

  Vrchařskýpohár 2018     
pořadíčíslopříjmení jménooddílBody ze 4. závodůKomáří VížkaLesnáDlouhá LoukaPetlerské ok.Načetín
  kategorie M19celkové výsledky - SAL 2018     
110Jurča KarelKL sport Most1573740403740
22Ondráček DavidSKP Most1403535353135
38Chalupný MatějVelosport Favorit Bílina1343031333337
412Bárta LubošKL sport Most1273333313030
53Tesař DanielCK Floratex Chomutov1203130302929
61Wolf JanVelosport Favorit Bílina11740 37400
74Švehla ZdeněkAVZO Raná11328 292828
85Thuma MiroslavSportRaces-Isaac Team105 37 3533
911Knížek MartinVelosport Favorit Bílina5629  270
107Stránský OndřejTJ Slávia Karlovy Vary31    31
119Dobšíček DanielAVZO Raná27    27
  kategorie M30celkové výsledky - SAL 2018     
1101Greguš MichalSKP Most1503335403540
2118Beránek JanELA LITVÍNOV1393730372835
3115Bureš Jan CK Slavoj Terezín - Cyklo City129313335300
4110Vágner JaroslavKL sport Most1222828332733
5105Šlajchrt FilipKoloshop Team1144037 370
6119Rokos JanCK Kolokrám110272429 30
7106Taud MarekCK Floratex Chomutov1062421282529
8107Raufstein LukášSportRaces-Isaac Team99 31 3137
9102Šíp PavelSKP Most88292930 0
10114Mács DanielCK Floratex Chomutov88 2631 31
11103Dvořák Jan SportRaces-Isaac Team873523 290
12116Fabišovský LadislavSWEEP Ultimate Sport80 40 400
13120Škramlík LadislavKL Sport Most573027  0
14104Kočí IvanCK Floratex Chomutov5226  260
15109Chamulák LadislavSKP Most472522  0
16117Švanda OndřejSportRaces-Isaac Team33   330
17108Skýba JiříSKP Most25 25  0
  kategorie M40celkové výsledky - SAL 2018     
1206Čapek PetrSWEEP Ultimate Sport160404040 40
2201Krupka RobertSKP Most1463537373735
3218Hruška JanSWEEP Ultimate Sport1403735353333
4202Holovej JanSKP Most129333333300
5205Havlíček TomášSKP Most1203031292830
6207Schäfer JanVelosport Favorit Bílina1172829302929
7220Vlček MiroslavSVK Vlček1012428 2524
8203Karvay Drahomír Velosport Favorit Bílina9129 31 31
9212Novák PetrVelosport Favorit Bílina81  272727
10211Töpfer JanVelosport Favorit Bílina7925 28 26
11204Czervoniak JosefAVZO Raná5931   28
12208Slivoň JiříCK Floratex Chomutov562630  0
13222Kadlec RostislavVelosport Favorit Bílina51   2625
14219Rytych MartinMWR Empty Legs team40   400
15210Říha JiříCK Kolokrám37    37
16209Vlček PetrCK Vinohradské Šlapky35   350
17216Vyhnálek Michal Velosport Favorit Bílina31   310
18223Pleva JanVelosport Favorit Bílina2727   0
19214Hanousek AlesAVZO Raná26  26 0
  kategorie M50celkové výsledky - SAL 2018     
1301Viktorin TomášSWEEP Ultimate Sport160404040400
2302Polan MiloslavSKP Most145353337 40
3317Kněžický Pavel i-trénink.com133333535300
4307Truhlář VáclavSWEEP Ultimate Sport132 29313537
5303Stránský MichalTJ Slávia Karlovy Vary132 31333335
6313Šmíd LuděkCyklovrakoviště1162627272933
7312Skřivánek MilošWilier Triestina1162926282831
8311Soukup DrahoslavSWEEP Ultimate Sport113282529310
9308Adamec PetrSWEEP Ultimate Sport1113737 370
10309Šidlo ZdeněkSKP Most1032424 2629
11305ALBERT RudyCK Floratex Chomutov1012322252528
12318Míka VladimírVelosport Favorit Bílina86303026 0
13306Lüftner RomanVelosport Favorit Bílina822728 270
14314Veselý MiroslavKL sport Most6131 30 0
15310Beránek Miroslav ELA LITVÍNOV482523  0
16304Šajner LiborCK Floratex Chomutov30    30
  kategorie M60celkové výsledky - SAL 2018     
1402Kronich JosefVelosport Favorit Bílina1574040403737
2410Henych JaroslavKL sport Most1543731374040
3412Fabišovský LadislavCK KORUNA PRALINES137353735300
4404Marek JiříCK Kolokrám103 35 3335
5409Hrubý JaroslavKL sport Most9533  2933
6411Krejčí KarelSWEEP Ultimate Sport68  33350
7403Huja OlegSWEEP Ultimate Sport64 33 310
8406Ježek AntonínSKP Most6231 31 0
9407Jirásek JaroslavVelosport Favorit Bílina61  30 31
10408Lebeda VladimírSWEEP Ultimate Sport5830  280
  kategorie M70celkové výsledky - SAL 2018     
1531Hacaj OldřichKL sport Most1604040404040
2532Straka Jan CK Floratex Chomutov1483737373737
3533Gýra FrantišekMoto+kolo Litvínov1383535333533
4535Michal PetrVelosport Favorit Bílina10333 35 35
  kategorie Jcelkové výsledky - SAL 2018     
1504Krása JakubVelosport Favorit Bílina1503540353340
2502Runt LukášTJ Stadion Louny11740 40370
3503Miklovič JakubSportRaces-Isaac Team10937 37350
4501Kolumber KristianSportRaces-Isaac Team40   400
  kategorie Ženycelkové výsledky - SAL 2018     
1432Schäferová PavlínaVelosport Favorit Bílina1543735404037
2431Grossová RenataSWEEP Ultimate Sport154404037370
3434Thumová KamilaSportRaces-Isaac Team147 37353540
4433Vágnerová MonikaKL Sport Most1363533333335
5435Süsserová LucieVelosport Favorit Bílina1283331313133