24.05.09 | 4. závod - EXE JEANS SAL 2008 - Krupka - Komáří Vížka | silnice |
| |||||
pořadí | číslo | kategorie M | 5,5 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 154 | Hejduk Standa | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:19:15 | 17,1 | OPEN | 00:00,0
|
2 | 1 | Jeřábek David | EMS ELTECHTEAM KOLOKRÁM | M19 | 0:19:24 | 17,0 | 60 | 00:09,0
|
3 | 36 | Procházka Radek | CK Královice | M19 | 0:19:39 | 16,8 | OPEN | 00:24,0
|
4 | 153 | Bečka Radek | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:20:26 | 16,2 | OPEN | 01:11,0
|
5 | 35 | Jerman Jakub | TJ Stadion Louny | M19 | 0:20:33 | 16,1 | OPEN | 01:18,0
|
6 | 103 | Čapek Petr | Exejeans Chomutov | M30 | 0:20:39 | 16,0 | 57 | 01:24,0
|
7 | 46 | Novotný Petr | TJ Stadion Louny | M19 | 0:21:01 | 15,7 | OPEN | 01:46,0
|
8 | 112 | Kresila Miroslav | EXEJEANS Chomutov | M30 | 0:21:32 | 15,3 | 55 | 02:17,0
|
9 | 117 | Šupol Michal | EMS ELTECHTEAM KOLOKRÁM | M30 | 0:21:33 | 15,3 | 53 | 02:18,0
|
10 | 134 | Vodička Petr | Velosport Favorit Bílina | M30 | 0:21:34 | 15,3 | 51 | 02:19,0
|
11 | 123 | Šimek Martin | CK ČMELDA | M30 | 0:21:35 | 15,3 | 50 | 02:20,0
|
12 | 2 | Vágner Jaroslav | KL sport Most | M19 | 0:22:03 | 15,0 | 49 | 02:48,0
|
13 | 25 | Strolený Petr | KL sport Most | M19 | 0:22:16 | 14,8 | 48 | 03:01,0
|
14 | 43 | Kadlec Rudolf | KPO Praha | M19 | 0:22:46 | 14,5 | OPEN | 03:31,0
|
15 | 155 | Vágner Daniel | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:22:51 | 14,4 | OPEN | 03:36,0
|
16 | 110 | Liška Filip | Exe Jeans Chomutov | M30 | 0:22:57 | 14,4 | 47 | 03:42,0
|
17 | 105 | Macháček Jiří | SK Trisport CykloMax Ústí n. L. | M30 | 0:23:06 | 14,3 | 46 | 03:51,0
|
18 | 41 | Skýba Jiří | SKP Most | M19 | 0:23:08 | 14,3 | 45 | 03:53,0
|
19 | 101 | Patera Václav | KL sport Most | M30 | 0:23:13 | 14,2 | 44 | 03:58,0
|
20 | 34 | Stránský Ondřej | Team Cube | M19 | 0:23:20 | 14,1 | 43 | 04:05,0
|
21 | 106 | Šíp Zdislav | TJ Sokol Libochovice | M30 | 0:23:25 | 14,1 | 42 | 04:10,0
|
22 | 121 | Synek Jaromír | SKP Most | M30 | 0:23:38 | 14,0 | 41 | 04:23,0
|
23 | 104 | Runt Pavel | KEBEK BT Chomutov | M30 | 0:23:44 | 13,9 | 40 | 04:29,0
|
24 | 5 | Černý Martin | CK Floratex Chomutov | M19 | 0:23:55 | 13,8 | 39 | 04:40,0
|
25 | 111 | Konopka Gustav | EXEJEANS Chomutov | M30 | 0:24:02 | 13,7 | 38 | 04:47,0
|
26 | 146 | Jiroušek Jiří | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:24:19 | 13,6 | 37 | 05:04,0
|
27 | 27 | Kubáč Michal | KOLOSHOP.CZ TEAM | M19 | 0:24:48 | 13,3 | 36 | 05:33,0
|
28 | 113 | Guse Michal | Factor Bike Team Teplice | M30 | 0:24:49 | 13,3 | 35 | 05:34,0
|
29 | 109 | Pech Martin | KL sport Most | M30 | 0:25:07 | 13,1 | 34 | 05:52,0
|
30 | 24 | Kunik David | Sabotage Litvínov | M19 | 0:25:13 | 13,1 | 33 | 05:58,0
|
31 | 148 | Benešovský Martin | Kolokrámek Jirkov | M30 | 0:25:33 | 12,9 | OPEN | 06:18,0
|
32 | 15 | Suchánek Jaroslav | CK Floratex Chomutov | M19 | 0:29:49 | 11,1 | 32 | 10:34,0
|
33 | 44 | Matthias Lieber | příchozí | M19 | 0:25:54 | 12,7 | OPEN | 06:39,0
|
34 | 107 | Töpfer Jan | Velosport Favorit Bílina | M30 | 0:26:00 | 12,7 | 31 | 06:45,0
|
35 | 149 | Kaďousek Daniel | SKC Pečky | M30 | 0:26:15 | 12,6 | OPEN | 07:00,0
|
36 | 138 | Král Jan | EXE Jeans Chomutov | M30 | 0:27:07 | 12,2 | 30 | 07:52,0
|
37 | 29 | Troiak Milan | M+S auto Ceská Lípa | M19 | 0:27:13 | 12,1 | 29 | 07:58,0
|
38 | 26 | Rodanič Pavel | Sabotage Litvínov | M19 | 0:27:29 | 12,0 | 28 | 08:14,0
|
39 | 32 | Tilcer Daniel | CK Floratex Chomutov | M19 | 0:27:52 | 11,8 | 27 | 08:37,0
|
40 | 108 | Kadlec Rostislav | Velosport Favorit Bílina | M30 | 0:27:57 | 11,8 | 26 | 08:42,0
|
41 | 144 | Karvay Drahomír | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:27:58 | 11,8 | OPEN | 08:43,0
|
42 | 45 | Farkaš Marek | TJ Lokomotiva Beroun | M19 | 0:28:15 | 11,7 | OPEN | 09:00,0
|
43 | 7 | Podzimek Michal | Sport Centrum Bouřňák | M19 | 0:28:31 | 11,6 | 25 | 09:16,0
|
44 | 3 | Taud Marek | CK Floratex Chomutov | M19 | 0:28:54 | 11,4 | 24 | 09:39,0
|
45 | 12 | Čermák Ondřej | Sabotage Litvínov | M19 | 0:28:56 | 11,4 | 23 | 09:41,0
|
46 | 38 | Senkulič Miroslav | TJ DNT Kadaň | M19 | 0:29:31 | 11,2 | 22 | 10:16,0
|
47 | 156 | Matoušek Martin | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:29:53 | 11,0 | OPEN | 10:38,0
|
48 | 126 | Wimmer Pavel | SKP Most | M30 | 0:31:44 | 10,4 | 21 | 12:29,0
|
49 | 28 | Hájek Antonín | TJ ZP NOLA Teplice | M19 | 0:32:18 | 10,2 | 20 | 13:03,0
|
50 | 145 | Nejedlý Roman | Faktor bike team Teplice | M30 | 0:32:33 | 10,1 | OPEN | 13:18,0
|
51 | 19 | Smola Pavel | CK Floratex Chomutov | M19 | 0:33:23 | 9,9 | 19 | 14:08,0
|
52 | 150 | Czervoniak Josef | Louny | M30 | 0:35:39 | 9,3 | 18 | 16:24,0
|
53 | 129 | Lukesle Jiří | Kl sport Most | M30 | 0:36:32 | 9,0 | 17 | 17:17,0
|
54 | 40 | Vondráček David | Spastic Hendicap | M19 | 0:36:59 | 8,9 | OPEN | 17:44,0
|
55 | 39 | Šejna Roman | Spastic Hendicap | M19 | 0:37:25 | 8,8 | OPEN | 18:10,0
|
142 | Jirka Luboš | Spastic Hendicap | M30 | DNF |
| |||
37 | Endler Filip | Faktor bike team Teplice | M19 | DNF |
| |||
pořadí | číslo | kategorie M40 | 5,5 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 238 | Šinágl Petr | CK Slavoj Terezín | M40 | 0:19:34 | 16,9 | OPEN | 00:00,0
|
2 | 217 | Lukáš Petr | M+S auto Ceská Lípa | M40 | 0:22:34 | 14,6 | 60 | 03:00,0
|
3 | 215 | Prokeš Petr | EXEJEANS Chomutov | M40 | 0:23:10 | 14,2 | 57 | 03:36,0
|
4 | 227 | Janouš Petr | KC Pivovar Vratislavice | M40 | 0:23:15 | 14,2 | OPEN | 03:41,0
|
5 | 241 | Linc Daniel | SALABA TEAM | M40 | 0:23:51 | 13,8 | OPEN | 04:17,0
|
6 | 213 | Salaba Ivan | EMS Eltech Team Kolokram | M40 | 0:24:05 | 13,7 | 55 | 04:31,0
|
7 | 201 | Havlíček František | TJ Klášterec nad Ohří | M40 | 0:24:16 | 13,6 | 53 | 04:42,0
|
8 | 209 | Dietrich Petr | Loučná 956 | M40 | 0:24:43 | 13,4 | 51 | 05:09,0
|
9 | 222 | Polan Miloslav | SKP Most | M40 | 0:24:56 | 13,2 | 50 | 05:22,0
|
10 | 228 | Semerád Josef | M+S auto Ceská Lípa | M40 | 0:25:32 | 12,9 | 49 | 05:58,0
|
11 | 221 | Stránský Michal | Slavia Karlovy Vary | M40 | 0:25:55 | 12,7 | 48 | 06:21,0
|
12 | 203 | Kott Jiří | KEBEK BT Chomutov | M40 | 0:26:48 | 12,3 | 47 | 07:14,0
|
13 | 216 | Hrbek Martin | Kebek BT Chomutov | M40 | 0:26:49 | 12,3 | 46 | 07:15,0
|
14 | 208 | Lüftner Roman | Velosport Favorit Bílina | M40 | 0:26:56 | 12,3 | 45 | 07:22,0
|
15 | 220 | Jurča Karel | KL sport Most | M40 | 0:27:47 | 11,9 | 44 | 08:13,0
|
16 | 239 | Fučík Ladislav | CK Slavoj Terezín | M40 | 0:29:35 | 11,2 | OPEN | 10:01,0
|
17 | 225 | Soška Anton | Litvínov | M40 | 0:30:23 | 10,9 | 43 | 10:49,0
|
18 | 210 | Hausl Jan | MOTO+KOLO Litvínov | M40 | 0:30:40 | 10,8 | 42 | 11:06,0
|
19 | 202 | Šidlo Zdeněk | SKP Most | M40 | 0:31:59 | 10,3 | 41 | 12:25,0
|
20 | 218 | Vinkler Jindřich | TJ Sokol Libochovice | M40 | 0:33:08 | 10,0 | 40 | 13:34,0
|
21 | 237 | Vitouch Lubomír | Slávia Karlovy Vary | M40 | 0:36:48 | 9,0 | OPEN | 17:14,0
|
22 | 212 | Albert Rudy | CK Floratex Chomutov | M40 | 0:37:20 | 8,8 | 39 | 17:46,0
|
pořadí | číslo | kategorie M50 | 5,5 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 301 | Huja Oleg | EXEJEANS Chomutov | M50 | 0:24:24 | 13,5 | 60 | 00:00,0
|
2 | 321 | Fabišovský Ladislav | CK KORUNA PRALINES | M50 | 0:24:40 | 13,4 | 57 | 00:16,0
|
3 | 305 | KRONICH Josef | Velosport Favorit Bílina | M50 | 0:24:46 | 13,3 | 55 | 00:22,0
|
4 | 311 | Kopta Václav | KEBEK BT Chomutov | M50 | 0:25:24 | 13,0 | 53 | 01:00,0
|
5 | 324 | Opolecký Hynek | příchozí | M50 | 0:25:53 | 12,7 | OPEN | 01:29,0
|
6 | 303 | Krejčí Karel | EXE Jeans Chomutov | M50 | 0:26:42 | 12,4 | 51 | 02:18,0
|
7 | 314 | Kulhánek Karel | Lannutti Teplice | M50 | 0:28:50 | 11,4 | 50 | 04:26,0
|
8 | 315 | Rouča Karel | EXEJEANS Chomutov | M50 | 0:29:10 | 11,3 | 49 | 04:46,0
|
9 | 319 | Vančura Miroslav | CK Floratex Chomutov | M50 | 0:30:05 | 11,0 | 48 | 05:41,0
|
10 | 309 | Lebeda Vladimír | EXEJEANS Chomutov | M50 | 0:30:34 | 10,8 | 47 | 06:10,0
|
11 | 307 | Trkal Miroslav | TJ DNT Kadaň | M50 | 0:34:37 | 9,5 | 46 | 10:13,0
|
pořadí | číslo | kategorie M60+źeny | 5,5 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 413 | Hanousek Josef | KL sport Most | M60/Ž | 0:23:39 | 14,0 | 60 | 00:00,0
|
2 | 426 | Mikulášková Martina | TJ Stadion Louny | M60/Ž | 0:25:59 | 12,7 | OPEN | 02:20,0
|
3 | 406 | Hacaj Oldřich | KL sport Most | M60/Ž | 0:27:01 | 12,2 | 57 | 03:22,0
|
4 | 405 | Vrabec Karel | CK Floratex Chomutov | M60/Ž | 0:27:30 | 12,0 | 55 | 03:51,0
|
5 | 404 | Svoboda Josef | DNT Kadaň | M60/Ž | 0:28:48 | 11,5 | 53 | 05:09,0
|
6 | 423 | Hamáčková Kateřina | Tri Star Kučera | M60/Ž | 0:30:09 | 10,9 | 51 | 06:30,0
|
7 | 409 | Michal Petr | Chomutov | M60/Ž | 0:31:08 | 10,6 | 50 | 07:29,0
|
8 | 403 | Martykán Jiří | TJ DNT Kadaň | M60/Ž | 0:32:11 | 10,3 | 49 | 08:32,0
|
9 | 401 | Gýra František | Moto+kolo litvínov | M60/Ž | 0:32:47 | 10,1 | 48 | 09:08,0
|
10 | 417 | Kučerová Tamara | KL sport Most | M60/Ž | 0:33:43 | 9,8 | 47 | 10:04,0
|
11 | 407 | Sládeček Ladislav | Moto+kolo litvínov | M60/Ž | 0:33:44 | 9,8 | 46 | 10:05,0
|
12 | 427 | Vodseďálková Irena | Glassman TT Teplice | M60/Ž | 0:33:52 | 9,7 | OPEN | 10:13,0
|
13 | 425 | Müllerová Michaela | Faktor bike team Teplice | M60/Ž | 0:35:07 | 9,4 | OPEN | 11:28,0
|
pořadí | číslo | kategorie Junioři | 5,5 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 508 | Blažej David | KL Sport Most | J | 0:20:36 | 16,0 | 60 | 00:00,0
|
2 | 516 | Hron Jiří | Lokomotiva TP | J | 0:21:18 | 15,5 | 57 | 00:42,0
|
3 | 518 | Moule Karel | TJ Stadion Louny | J | 0:22:27 | 14,7 | 55 | 01:51,0
|
4 | 507 | Malkovský Michal | ELEVEN-AGNESI | J | 0:22:29 | 14,7 | 53 | 01:53,0
|
5 | 523 | Trojan Pavel | KUC Bike sport Ústí | J | 0:23:08 | 14,3 | OPEN | 02:32,0
|
6 | 517 | Hajduk Pavel | CK Slavoj Terezín | J | 0:25:15 | 13,1 | OPEN | 04:39,0
|
7 | 510 | Laci Radek | M+S auto Ceská Lípa | J | 0:26:09 | 12,6 | 51 | 05:33,0
|
8 | 504 | Tesař Daniel | CK Floratex Chomutov | J | 0:26:14 | 12,6 | 50 | 05:38,0
|
9 | 519 | Libáňský Ondřej | Faktor bike team Teplice | J | 0:26:26 | 12,5 | OPEN | 05:50,0
|
10 | 503 | Válek Frederik | CK Floratex Chomutov | J | 0:31:28 | 10,5 | 49 | 10:52,0
|
11 | 524 | Benda Matěj | TJ Nola Teplice | J | 0:32:12 | 10,2 | OPEN | 11:36,0
|
12 | 506 | Stanko Tomáš | KL sport Most | J | 0:34:12 | 9,6 | 48 | 13:36,0
|
pořadí | číslo | Kategorie Žáci | 1 km | kat. | čas | km/h | body | odstup
|
1 | 622 | Lacina Jan | TJ Stadion Louny* | Žáci | 0:04:08 | 14,5 | 60 | 00:00,0
|
2 | 638 | Kočí Vojtěch | Cykloteam Ostrov* | Žáci | 0:05:20 | 11,3 | 57 | 01:12,0
|
3 | 639 | Kočová Simona | Cykloteam Ostrov* | Žáci | 0:05:38 | 10,7 | 55 | 01:30,0
|
4 | 623 | Lacina Martin | TJ Stadion Louny* | Žáci | 0:05:45 | 10,4 | 53 | 01:37,0
|
621 | Čížek jakub | příchozí | Žáci | DNF |
| |||
620 | Koďousek Šebestian | SKC Pečky | Žáci | DNF |
|